Image
Inwestycja

Inwestycja

Twoja wymarzona przystań
na Mazurach
Idea
Nautica Resort może być Twoim przesiąkniętym pozytywnymi emocjami domem nad jeziorem lub bezpieczną inwestycją na wynajem
Połączenie niepowtarzalnej lokalizacji oraz architektury z najwyższej półki to realizacja marzenia o idealnym domu nad jeziorem.

Architekci z pracowni architektonicznej Chiliart kreując Nautica Resort mieli na celu harmonijne wkomponowanie zabudowy mieszkaniowej
i stref rekreacyjno-wypoczynkowych w ponad 3 hektarowy teren zdominowany przez naturalną zieleń ze starodrzewem.
W każdym budynku znajduje się 18 apartamentów o różnorodnym układzie i powierzchni od 52 do 86 m2 z widokiem na jezioro i Kanał Niegociński. Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są przytulne ogródki wychodzące w kierunku wody. Na wyższych kondygnacjach przewidziane są przestronne tarasy, a wybrane apartamenty posiadają dodatkowe udogodnienia takie jak wyposażenie salonu w kominek czy taras na dachu.
Inwestycja - przystań
Architektura
Harmonijnie wkomponowana zabudowa mieszkaniowa
Założenie urbanistyczne Nautica Resort oparte na sieci osi widokowych podkreśla bliskość wody i terenów zielonych wykorzystując naturalnie piękną scenerię. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń od strony
południowo-wschodniej do południowo-zachodniej apartamenty są jasne i słoneczne, zaś budynki mieszkalne rozmieszczono tak by
z każdego apartamentu podziwiać jezioro, port oraz wejście do kanału.
Budynki swoją formą subtelnie podkreślają mazurski charakter Resortu. Na elewacjach wykorzystano materiały szlachetne oraz naturalne m.in. cegłę i drewno zabezpieczone w trakcie procesu termo-obróbki.
Inwestycja - przystań jachtowa
Przystań jachtowa
Nautica Resort to także miejsce dla Twojego jachtu i możliwość jego cumowania w nowoczesnej przystani, bezpośrednio przy apartamencie. Port będzie oferował obsługę bosmanatu, slipowanie i zimowanie łodzi.
Infrastruktura
Przyjaźnie zagospodarowany teren Nautica Resort
Dla zwiększenia ładu przestrzennego, poczucia bezpieczeństwa oraz intymności okolicy, teren Nautica Resort zostanie wyłączony z ruchu kołowego.

Dla najmniejszych mieszkańców osiedla przewidziane są atrakcyjne place zabaw. Zaaranżowane tereny zielone, promenada wzdłuż nabrzeża, plaża oraz wydzielone miejsca do grillowania zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Na terenie przyległym do inwestycji powstanie restauracja, Beach-Bar, oraz strefa wypoczynkowa: SPA, siłownia, sala kinowa i klubowa. Wysoko rozwinięta infrastruktura osiedla i liczne udogodnienia sprawiają, że Nautica Resort to miejsce nie znajdujące swojego odpowiednika na Mazurach.
Wizualizacja
Wizualizacja
Apartamenty z widokiem na jezioro
Apartamenty z widokiem na jezioro
Strefa dla dzieci
Strefa dla dzieci
Tarasy na dachu
Tarasy na dachu
Przystań jachtowa
Przystań jachtowa
Plaża
Plaża
Ochrona
Ochrona
Tereny rekreacyjne
Tereny rekreacyjne
Tereny zielone
Tereny zielone
Wykończenie pod klucz
Wykończenie pod klucz
Siłownia
Siłownia
Ścieżka rowerowa
Ścieżka rowerowa
Zarządzanie najmem
Zarządzanie najmem
SPA
SPA
Restauracja
Restauracja
Inwestycja - przystań jachtowa
Deweloper
Ascot Polska
Zespół Ascot Polska prowadzący inwestycję to grupa miłośników Mazur
i pasjonatów sportów wodnych. Łącząc hobby z inicjatywą biznesową zrealizowaliśmy inwestycję Villa Nautica i jako pierwsi na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich zaoferowaliśmy możliwość zamieszkania w wysokiej
jakości budynku apartamentowym położonym bezpośrednio nad wodą. Nautica Resort jest rozwinięciem naszej wizji tworzenia pięknej architektury w miejscu idealnym do wypoczynku.
Odkryj Twoje Mazury

Odkryj Twoje Mazury

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i umów się na wizytę w cudownym miejscu jakim jest Nautica Resort

Kontakt